Ми працюємо. Слава Україні! 🇺🇦
Boudoir

Доставка та оплата

Інтернет-магазин постільної білизни Boudoir здійснює доставку замовлень найзручнішими способами:
  • БЕЗКОШТОВНО у відділення Нової Пошти;
  • Доставка кур’єром за адресою (оплачує одержувач).
Boudoir відповідально підходить до своїх покупців і робить все для того, щоб процес покупок був максимально зручним і комфортним особисто для Вас! 

Безготівкова оплата (на карточку)
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Післяплата
Оплата готівкою при отриманні товару у відділенні Нової пошти.

    Кур'єрська доставка здійснюється безпосередньо до адреси, зазначеної в накладній. Попередньо кур'єр повідомляє про своє прибуття за 30-60 хвилин телефоном. У будні дні доставка проводиться до 20:00, а у вихідні за спеціальним графіком, узгодженим заздалегідь з кур'єром. Кур'єрська доставка оплачується покупцем. Ви можете оплатити доставку за товар онлайн у додатку або кур'єру за допомогою Google Pay або Apple Pay, а також карткою та готівкою.

    Доставка на відділення Нової пошти здійснюється безпосередньо на обране покупцем відділення. Після отримання SMS повідомлення на телефон про прибуття замовлення Ви можете забрати посилку. Оплата доставки до відділення Нової Пошти здійснюється за наш рахунок.

    Оплата замовлень

    Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard (у цьому випадку відправити Ваше замовлення ми зможемо тільки після отримання підтвердження оплати) або Ви можете оплатити замовлення вже при отриманні у відділенні Нової Пошти або кур'єру будь-яким зручним для Вас способом.

    Бажаємо вам приємних покупок в інтернет-магазині Boudoir