Ми працюємо. Слава Україні! 🇺🇦
Boudoir

Обмін та повернення товару в інтернет-магазині Boudoir

Дорогі покупці!

    Пам'ятайте, що згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» та постановою від 19 березня 1994 р. N 172 щодо реалізації окремих положень закону «Про захист прав споживачів» – пледи, подушки, постільна білизна тощо не підлягають поверненню та обміну. Тому важливо самостійно переконатися у відповідному стані отриманого замовлення або у відділенні пошти, або за кур'єра.

    Обмін товару можливий протягом 14 днів після покупки в тому випадку, якщо товар не був у використанні відповідно має товарний вигляд, а упаковка, бирки та заводські пломби не були пошкоджені. Оплата доставки за повернення товару здійснюється покупцем. У будь-якому випадку ми завжди йдемо Вам назустріч і намагаємось зробити все можливе від нас, щоб вирішити будь-яку проблему. Хочемо підкреслити, що залежно від налаштувань екрана вашого телефону, комп'ютера або планшета колір постільної білизни на сайті може трохи відрізнятися від реального кольору.

Ми дотримуємось вимог чинного законодавства України:

    Закон України «Про захист прав споживачів» № 316 - IV від 01.12.2005 року.

    Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р.. N 172 Зверніть увагу, що відповідно до цих нормативних актів деякі вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають. До таких виробів, в тому числі відноситься постільна білизна, подушки, ковдри та рушники.

    Зі свого боку ми завжди йдемо назустріч покупцеві та намагаємось владнати будь-яку ситуацію. Саме тому товар підлягає поверненню у випадку виявлення заводського браку, а також при невідповідності замовленого Вами товару. В такому випадку просимо зв’язатись з нами впродовж 14 днів з моменту отримання товару. Такий термін передбачений Законом України «Про захист прав споживачів».

    Переконливе прохання: перевіряйте замовлений товар і його відповідність фотографіям та опису, вказаним на сайті, в момент отримання замовлення.

Бажаємо Вам приємних покупок у Boudoir.